Kontakt - Przedszkole nr 81

W okresie zawieszenia bezpośredniej pracy przedszkola

kontak będzie możliwy w godzinach
8.00- 16.00

pod numerem tel.:  512940999

 

 Przedszkole nr 81

ul. Wilka Krzyżanowskiego 2

80-271 Gdańsk

tel/ fax: 346 11 38

 

Intendent

Katarzyna Młodzianowska - k.mlodzianowska@p81.edu.gdansk.pl

 

Dyrektor przedszkola

mgr Adela Bulman- Nowicka - 
a.bulman-nowicka@p81.edu.gdansk.pl

 

 NAUCZYCIELE POSZCZEGOLNYCH GRUP:

 

Grupa I

mgr Anna Petrańska- nauczyciel - a.petranska@p81.edu.gdansk.pl

mgr Marta Klonowska- Delik- nauczyciel - m.klonowska@p81.edu.gdansk.pl

    

 Grupa II

mgr Bożena Pławska- nauczyciel - b.plawska@p81.edu.gdansk.pl

mgr Ewa Sobieraj- nauczyciel - e.sobieraj@p81.edu.gdansk.pl

mgr Anna Tumelis- nauczyciel wspomagający - a.tumelis@p81.edu.gdansk.pl

  

Grupa III

mgr Anna Kondracka- nauczyciel - a.kondracka@p81.edu.gdansk.pl

mgr Ewa Czerlińska- nauczyciel - e.czerlinska@p81.edu.gdansk.pl

 

Grupa IV

mgr Beata Bucewka- nauczyciel - b.bucewka@p81.edu.gdansk.pl

mgr Karolina Radziusz- nauczyciel - k.radziusz@p81.edu.gdansk.pl

  

Grupa V

mgr Alicja Żółtko- nauczyciel - a.zoltko@p81.edu.gdansk.pl

mgr Adrianna Kamińska- nauczyciel - a.kaminska@p81.edu.gdansk.pl

  

LOGOPEDA:

mgr Maria Olszak- m.olszak@p81.edu.gdansk.pl

  

 

 

powrót do góry