Kontakt - Przedszkole nr 81

W okresie zawieszenia bezpośredniej pracy przedszkola

kontak będzie możliwy w godzinach

Przedszkole nr 81

ul. Wilka Krzyżanowskiego 2

80-271 Gdańsk

tel/ fax: 346 11 38

 

Intendent

Katarzyna Młodzianowska - k.mlodzianowska@p81.edu.gdansk.pl

 

Dyrektor przedszkola

mgr Adela Bulman- Nowicka - 
a.bulman-nowicka@p81.edu.gdansk.pl

 

 NAUCZYCIELE POSZCZEGOLNYCH GRUP:

 

 Grupa I

mgr Bożena Pławska- nauczyciel - b.plawska@p81.edu.gdansk.pl

mgr Ewa Sobieraj- nauczyciel - e.sobieraj@p81.edu.gdansk.pl

   

Grupa II

mgr Alicja Żółtko- nauczyciel - a.zoltko@p81.edu.gdansk.pl

mgr Adrianna Kamińska- nauczyciel - a.kaminska@p81.edu.gdansk.pl

 

Grupa III

mgr Anna Petrańska- nauczyciel - a.petranska@p81.edu.gdansk.pl

 

Grupa IV

mgr Anna Kondracka- nauczyciel - a.kondracka@p81.edu.gdansk.pl

mgr Ewa Czerlińska- nauczyciel - e.czerlinska@p81.edu.gdansk.pl

  

Grupa  V

mgr Beata Bucewka- nauczyciel - b.bucewka@p81.edu.gdansk.pl

mgr Karolina Radziusz- nauczyciel - k.radziusz@p81.edu.gdansk.pl

mgr Anna Tumelis- nauczyciel wspomagający - a.tumelis@p81.edu.gdansk.pl

  

  

LOGOPEDA:

mgr Karolina Kuraś-
k.kuras@p81.edu.gdansk.pl

     ŚR: 9⁰⁰- 15⁰⁰

 CZW: 9⁰⁰- 15⁰⁰

     PT: 9⁰⁰- 13³⁰

  

PSYCHOLOG:

mgr Marta Klonowska Delik - 

m.klonowska-delik@ckzu2.edu.gdansk.pl 

    WT: 8⁰⁰- 11¹⁵

 CZW: 8⁰⁰- 11⁰⁰

    PT: 9³⁰- 11³⁰

 

 

 

 

powrót do góry